Стартував всеукраїнський конкурс учнівських відеосюжетів «Репортер»

startuvav vseukrayinskij konkurs uchnivskih videosjuzhetiv reporter 76eb188 - Стартував всеукраїнський конкурс учнівських відеосюжетів «Репортер»

Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики оголосив про початок всеукраїнського конкурсу учнівських відеосюжетів «Репортер». Переможців конкурсу запросять на 3-денний «Репортер Camp» для спілкування з медійниками та інфлуенсерами.

Повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

Участь у конкурсі можуть взяти школярі 9 — 11 класів з усієї країни, яким потрібно підготувати відеосюжет до 3-х хвилин на одну з трьох тем:

  • небанально про українську культуру;
  • як війна вплинула на спільноту мого міста чи села;
  • моя євроінтеграція. 

Щоби взяти участь у конкурсі, потрібно пройти короткий онлайн-тест із медіаграмотності «Дізнайся свої шанси на перемогу» та заповнити анкету учасника з посиланням на роботу.

Підписатись

Прийом робіт триватиме до 27 жовтня включно.

Правила та умови конкурсу доступні за посиланням. Детальніше про конкурс читайте на сайті Фільтра.

Журі обере 50 фіналістів, які отримають подарунки. Десятеро учасників стануть переможцями і зможуть потрапити на 3-денний «Репортер Camp».

Переможців буде оголошено 10 листопада на сайті та в соцмережах «Фільтра».

У разі виникнення запитань, звертайтеся до організаторів конкурсу за електронною адресою [email protected] з поміткою в темі листа «Репортер: є питання».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *