Мінцифра, МОН та Genesis запускають навчальний курс з IT для викладачів

mincifra mon ta genesis zapuskajut navchalnij kurs z it dlja vikladachiv 0dd44c8 - Мінцифра, МОН та Genesis запускають навчальний курс з IT для викладачів

Курси викладаються у форматі змішаного навчання й включають попередньо записані відеолекції та інтерактиви в поєднанні із заняттями в контакті з викладачем, повідомляють у Мінцифрі.

Інтенсив допоможе здобути знання у сфері продуктового ІТ, дізнатися про структуру курсів ІТ та навчитися ефективно викладати їх для студентів.

Після успішного завершення випускники сертифікат із переліком набутих компетенцій та право інтегрувати курси у своєму закладі освіти. Також учні курсу матимуть доступ до конспектів, інфографік, презентацій та бізнес-моделей.

Підписатись

Наразі триває реєстрація з трьох всеукраїнських курсів для викладачів ЗВО:

 1. «Створення та розвиток IT-продуктів». У межах навчання студенти отримають базові знання з продуктового IT, підприємництва і продакт менеджменту від практиків, а також компетенції для перших кроків у продуктовій IT-компанії. 
  Новий потік навчання для викладачів відбудеться влітку 2023 року;
 2. «Маркетинг IT-продуктів». Під час навчання з цього курсу студенти познайомляться з різними напрямами просування IT-продуктів, отримають розуміння щодо використання інструментів  digital маркетингу в IT-продукті, дізнаються про просування в соціальних мережах та в пошуковиках, познайомляться з напрямами PR та SMM у продукті, партнерствах з іншими брендами, співпрацею з лідерами думок, ASO та SEO тощо.
  Перший потік навчання для викладачів заплановано на літо 2023 року;
 3. «Аналітика в продуктовому IT». Студенти працюватимуть зі збором продуктових даних та проводитимуть дослідження користувачів, щоб приймати найкращі продуктові рішення. Крім того, курс познайомить студентів з інструментами збору даних та їхньою візуалізацією.
  Перший потік навчання для викладачів заплановано на зиму 2024 року.

Програма всеукраїнських курсів підходить також для студентів 2-3 курсів будь-яких спеціальностей та факультетів у форматі частини наявної близької за змістом навчальної дисципліни, окремої вибіркової дисципліни та факультативу.

Навчання відбудеться:

 • 10–21 липня — курс «Створення та розвиток IT-продуктів»;
 • 24 липня – 04 серпня — курс «Маркетинг IT-продуктів». 

Зареєструватися на навчання можна за посиланням.

Команда Мінцифри разом з Міністерством освіти і науки України працюють над реформою шкільного курсу інформатики. З 1 вересня 2022 року в 50 українських школах тестували уроки за оновленою програмою. А вже цьогоріч за новим курсом з інформатики навчатимуться усі українські школярі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *