У Львові цьогоріч планують створити ще 5 центрів національно-патріотичного виховання

u lvovi cogorich planujut stvoriti shhe 5 centriv nacionalno patriotichnogo vihovannja ac557bc - У Львові цьогоріч планують створити ще 5 центрів національно-патріотичного виховання

У кожному районі Львова буде функціонувати центр національно-патріотичного виховання для дітей. У травні такий центр відкрили в Галицькому районі і планують створити ще 5. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Центри національно-патріотичного виховання складатимуться із медичної та військової зон. Тут будуть всі необхідні тренажери, обладнання, навчальна зброя та мішені, електронний тир, тощо. П’ять новий центрів мають відкрити на базі: школи №36 (Франківський район), школи №13 (Сихівський район), школи №92 (Шевченківський район), школи №42 (Личаківський район) та ліцею №15 (Залізничний район).

Підписатись

На засіданні сесії депутати проголосували за внесення змін до ухвали про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021-2025 роки. Прийняли зміни до ухвали, які передбачають  додаткові 7 млн грн на створення 5 центрів.

Нагадаємо, що у школах Львова можуть з’явитися пластові домівки. Депутати підтримали нову освітню Програму інтеграції пластового руху у заклади освіти Львівської громади у співпраці з міською молодіжною громадською організацією «Станиця Львів Пласту Національної скаутської організації України».

Фото: пресслужба лмр

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *