Коли в персональних кабінетах учасників НМТ з’являться результати основної сесії

koli v personalnih kabinetah uchasnikiv nmt zjavljatsja rezultati osnovnoyi sesiyi 176ca0e - Коли в персональних кабінетах учасників НМТ з’являться результати основної сесії

До 28 червня в персональних кабінетах учасників Національного мультипредметного тесту з’являться результати основної сесії.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

В УЦОЯО повідомляють, що уже за декілька днів у персональних кабінетах учасників  буде розміщено інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів.

Зауважимо: протягом усього часу роботи над тестом учасники основних сесій НМТ мали можливість бачити в сервісі тестування спеціальну бічну панель з інформацією про те, на які завдання / завдання яких предметів надали та/або зберегли відповіді. Одразу після тестування на екрані персонального комп’ютера, за яким  учасник / учасниця виконував / виконувала сертифікаційну роботу, відображалася кількість набраних ним / нею тестових балів за правильно виконані завдання тесту з кожного навчального предмета.

Підписатись

Тож учаснику / учасниці  були відомі не тільки кількість набраних ним / нею тестових балів за правильно виконані завдання тесту з кожного навчального предмета, а й була можливість зорієнтується в тому, якими є його / її результати для вступу за шкалою 100ー200 балів. Для цього необхідно було скористатися Таблицями переведення тестових балів в оцінку за шкалою 100–200 балів, які раніше затвердило Міністерство освіти і науки України. Так, аби отримати 100 балів з певного предмета, потрібно набрати не менше 10% від загальної кількості тестових балів за виконання завдань тесту із цього предмета. Нагадаємо, що для всіх спеціальностей встановлено коефіцієнти до результатів кожного блоку НМТ. Інформація про значення цих коефіцієнтів міститься в додатку 7 Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році.

Наразі ж повідомляємо, що окремий етап, під час якого оброблюють, повторно перевіряють і детально аналізують усі надані відповіді всіх учасників кожної сесії тестування, завершується. 

Уже за декілька днів / до 28 червня 2023 року офіційні результати буде оприлюднено в персональних кабінетах учасників. Звертаємо увагу учасників на тому, що перевіряти необхідно вкладку «Результати». Крім того, в ній буде доступна опція формування інформаційної картки, яка необхідна для вступу до закладів вищої освіти України. 

Якщо  ж учаснику НМТ потрібно подати оригінал документа до закордонного закладу освіти, після офіційного оголошення результатів він зможе замовити витяг з відомостей результатів НМТ. З процедурою отримання витягу можна ознайомитися тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *