Новою заступницею міністра освіта і науки України з питань дошкілля стала Євгенія Смірнова

novoju zastupniceju ministra osvita i nauki ukrayini z pitan doshkillja stala yevgenija smirnova 1e19d82 - Новою заступницею міністра освіта і науки України з питань дошкілля стала Євгенія Смірнова

На позачерговому засіданні Уряд призначив заступницю міністра освіти і науки України з питань дошкілля — Євгенію Смірнову.

Євгенія Смірнова — громадська діячка, яка започаткувала соціальний проєкт «Школа супергероїв». Цей проєкт забезпечує доступ до освіти дітей, які перебувають на лікуванні. Євгенія започаткувала мережу освітніх центрів у закладах охорони здоров’я через залучення волонтерів і меценатів та створила у перших восьми лікарнях інноваційні освітні простори, у яких кожен елемент дизайну та оснащення продумані і мають сенс. Завдяки активній адвокаційній роботі Школа супергероїв наприкінці 2021 стала державною установою. Євгенія на посаді в.о. директора стимулює команду діяти і розширює кількість освітніх центрів у лікарнях навіть в умовах повномасштабного вторгнення.

Підписатись

Як наголошують у МОН, життєвий оптимізм, активність і цілеспрямованість допомагають Євгенії досягати поставлених цілей, а підвищена здатність генерувати ідеї забезпечує неперервний процес гармонійного розвитку та покращення впроваджених ініціатив.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *