24 червня в столиці відбулась урочиста церемонія вручення срібних та золотих медалей випускникам 2023 року Херсона та Херсонської області «Золота надія Херсонщини».
Про це йдеться на сайті Херсонського державного університету та Управління освіти Херсонської міської ради у Facebook.
Випускників онлайн привітали керівництво області та міста – начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін і начальник Херсонської МВА Роман Мрочко. Особисто на заході була присутня начальниця Управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко.
Підписатись
Також херсонських випускників привітали українські зірки: Макс Барських, Володимир Дантес, Антон Птушкін та Джері Хейл.