Хто прийматиме рішення щодо формату освітнього процесу: відповідь очільника МОН

hto prijmatime rishennja shhodo formatu osvitnogo procesu vidpovid ochilnika mon c202d82 - Хто прийматиме рішення щодо формату освітнього процесу: відповідь очільника МОН

Рішення щодо формату освітнього процесу у закладах освіти приймають керівники військових адміністрацій самостійно з урахуванням без пекової ситуації в регіоні. Про це повідомив Міністр освіти і науки України під час телемарафону «Єдині новини».

«Враховуючи територіальну локацію того чи іншого навчального закладу, знаходження його поруч зі стратегічними об'єктами, керівники військових адміністрацій самостійно приймають рішення щодо оцінки безпеки і формату освітнього процесу», – зауважив очільник МОН.

Він зазначив, щ9о онлайн навчання може виступати як додатковий елемент освітнього процесу, оскільки побудова освітньої траєкторії між учнем і вчителем не може бути замінена спілкуванням через екран.

Підписатись

Сергій Шкарлет не каже про тотальну заборону очного навчання. В той самий час безпекова ситуація вимагає прийняття певних рішень в тому числі щодо продовження онлайн освіти шляхом її онлайн формату.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *