Учнів старших класів запрошують зазирнути у хімічний світ: стартує 6 сезон ««Лекторію для юних хіміків»

uchniv starshih klasiv zaproshujut zazirnuti u himichnij svit startuye 6 sezon lektoriju dlja junih himikiv c8ca75b - Учнів старших класів запрошують зазирнути у хімічний світ: стартує 6 сезон ««Лекторію для юних хіміків»

Сьогодні, 12 жовтня 2022 року, стартує 6 сезон «Лекторію для юних хіміків», який надає можливість учнівській молоді зазирнути у хімічний світ,  стати учасником цікавих експериментів, зрозуміти перспективи хімічного фаху. Комплексний підхід сприяє розумінню і засвоєнню школярами найскладніших розділів хімії, розширенню їхнього світогляду й зацікавленості природничими науками.

Програма заходу складається з тематичних лекцій з основних розділів хімії, науково-популярних лекцій та семінарів. Заняття відбуваються в інтерактивній формі й супроводжуються обов'язковим експериментальним блоком, який дозволить зрозуміти і засвоїти найскладніші теми. Теоретичні заняття будуть проходити в онлайн-форматі.

Під час лекторії учасники заходу зможуть:

  • підвищити рівень знань із хімії;
  • краще підготуватися до ЗНО з хімії; 
  • взяти участь у хімічних експериментів;
  • відвідати навчальні та наукові лабораторії;
  • ознайомитися із професією хіміка;
  • розширити світогляд.

Підписатись

Щороку лекторій об'єднує учнів та вчителів середніх та спеціалізованих шкіл, ліцеїв, гімназій і коледжів з усіх куточків України. Захід призначений для школярів старших класів. Участь у лекторії безкоштовна.

Лектори заходу запрошені провідні викладачі та науковці хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Для участі у лекторії необхідно попередньо зареєструватися за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *