Педагогам на військовій службі за контрактом не зберігають середній заробіток

pedagogam na vijskovij sluzhbi za kontraktom ne zberigajut serednij zarobitok 4f2330b - Педагогам на військовій службі за контрактом не зберігають середній заробіток

Мінекономіки знову довелося відреагувати на запит щодо збереження середнього заробітку педагогічним та науково-педагогічним працівникам, які проходять військову службу.

Про це повідомляє LigaZakon

В листі від 04.10.2022 р. № 4711-06/68341-09 нагадується, що гарантії держави педагогічним та науково-педагогічним працівникам передбачають збереження попереднього середнього заробітку у разі проходження військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, або військової служби за призовом осіб з-поміж резервістів в особливий період за такими працівниками (ст. 57 Закону України "Про освіту").

Тож зазначені гарантії поширюються на педагогічних та науково-педагогічних працівників, лише які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період.

Підписатись

З цього слідує, що такий вид військової служби як за контрактом, не передбачає збереження середнього заробітку за педагогічними та науково-педагогічними працівниками.

З огляду на це Мінекономіки просить уважати неактуальним лист від 27.09.2022 р. № 4711-06/66974-03.

МОН у листі від 04.10.2022 р. № 1/11636-22 теж вказує на цю ж позицію і робить висновок, що за педагогічними та науково-педагогічними працівниками, які призвані на строкову військову службу або прийняті на військову службу за контрактом, не зберігається середній заробіток у закладі освіти.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *