Як не розчаруватись у школі: найкращі підручники для 2 класу

SHkoly daly obraty pidruchnyky dlya 5 h klasiv SPYSOK 300x199 - Як не розчаруватись у школі: найкращі підручники для 2 класу

Позаду перший рік навчання в школі. Скільки було тривог, пов’язаних з адаптацією маленького школяра, скільки праці вкладено вчителями та батьками у розвиток дитини! Після літніх канікул на малюка чекає другий рік у школі, нові знання, нові враження. Зберегти інтерес до навчання, збільшити мотивацію допоможуть якісні і цікаві підручники 2 для класу.

Чому у другокласників часто зникає бажання вчитися

Психологи вважають другий рік навчання найбільш відповідальним у плані збереження природної цікавості дітей, прагнення пізнавати нове. Однак не все так райдужно, як би хотілося. Ейфорія, характерна для першокласників, поступово спала, нові емоції змінились шкільними буднями і щоденними рутинами. А ще нові обов’язки — хоч невеликі, але все ж постійні домашні завдання, праця над засвоєнням нових вмінь і навичок… Все це трохи гальмує у другокласників бажання вчитися.

Проте не варто впадати у відчай. Нове дихання відкриється, коли дитина побачить підручники (2 клас) НУШ. Барвисті і яскраві, з казковими героями, які супроводжують кожне завдання, з загадками і головоломками, ці книги надихнуть малюків розпочати нову сторінку шкільних пригод.

Як заохотити навчатися: 3 поради щодо підручників (2 клас) 

Навчальна література у Новій Українській Школі покликана активізувати природну цікавість дітей та спрямувати її в потрібне русло. Цьому сприяють дизайн, якісне наповнення у вигляді ігрових та проблемно пошукових завдань. Щоб робота з книгами для 2 класу була більш ефективною, скористайтеся кількома простими порадами:

  1. Прививайте дитині дбайливе ставлення до свого шкільного майна: обгорніть посібники разом, обговоріть правила користування книжками.
  2. Працюючи над завданнями, скористайтеся ігровою формою викладу. Попросіть малюка допомогти справитися з завданнями казковим друзям, які живуть у книзі і супроводжують другокласника протягом року.
  3. Спонукайте малюка зазирнути наперед, щоб дізнатися, які пригоди ще чекають героїв та що нового можна буде дізнатися.

Кожне домашнє завдання супроводжуйте словами: « А що сьогодні сталося в підручнику з …».  Підтримуйте цікавість до завдань як до захоплюючої гри, щоб зробити навчання другого року у школі незабутнім часом. Купити підручники 2 класу НУШ можна в інтернет-магазині одного з кращих видавництв України «Навчальна книга. Богдан»

Підбірка навчальної літератури для 2 класу

Щороку асортимент навчальних книг у видавництві НК Богдан поповнюється новими талановитими розробками від кращих педагогів-методистів України. Пропонуємо підбірку підручників і посібників (2 клас НУШ), які підтримають і будуть стимулювати інтерес до навчання:

  1. «Мистецтво», автор Кондратова Людмила Григорівна. Тематичне наповнення посібника відповідає програмі О. Я Савченко, сприяє мистецькому розвитку дитини через творчі, асоціативні завдання. Багатий ілюстративний матеріал допоможе вчителю в організації змістовних і насичених уроків.
  2. «Математика» Будної Наталії Олександрівни насичена цікавими диференційованими завданнями, які забезпечують реалізацію індивідуального підходу до навчання. Система вправ і задач допоможе розвинути логічне і аналітичне мислення, просторові уявлення, вміння самостійно робити висновки.
  3. «Українська мова та читання» Чипурко Віри Петрівни створена за програмою О. Я Савченко, складається з двох частин. Містить великий об’єм різноманітного дидактичного матеріалу та текстів для читання. Книга має яскраве оформлення, майстерно ілюстрована.

Ви можете купити в інтернет-магазині «Навчальна книга. Богдан» (https://bohdan-books.com/catalog/3341/) повний комплект навчальної літератури для 2 класу, а також робочі зошити до кожного підручника. Зробіть навчання вашого другокласника змістовним та цікавим!

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *