Затверджено перелік закордонних пунктів для проведення мультитесту

zatverdzheno perelik zakordonnih punktiv dlja provedennja multitestu 8868acb - Затверджено перелік закордонних пунктів для проведення мультитесту

За кордоном відкриють тимчасові екзаменаційні центри для проведення національного мультипредметного тесту. Про це міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет повідомив у Телеграмі.

«Упродовж останніх місяців я разом із колегами активно проводив перемовини з міністерствами освіти, представниками неурядових освітніх організацій європейських країн, а також із посольствами України для створення можливостей провести НМТ за кордоном. Наразі підтверджено домовленості з багатьма європейськими колегами та партнерами, а отже, українці, які вимушено покинули свою Батьківщину через війну, зможуть скласти тестування та вступити до омріяних закладів вищої освіти України», – написав Сергій Шкарлет.

Він повідомив, що наразі заплановано, що тимчасові екзаменаційні центри створять у 39 містах таких країн, як Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія і Швеція.

Водночас Шкарлет подякував міністрам та партнерам за те, що вони погодилися підтримати українських вступників у такий непростий час.

«Проведення НМТ в інших країнах ー складне й комплексне завдання, але це, безперечно, важливий крок з-поміж багатьох етапів повернення українців додому і відбудови держави», – наголосив міністр.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *