Мер Мелітополя закликає ігнорувати тестування школярів, яке влаштували окупанти

mer melitopolja zaklikaye ignoruvati testuvannja shkoljariv jake vlashtuvali okupanti 6c27c85 - Мер Мелітополя закликає ігнорувати тестування школярів, яке влаштували окупанти

Міський голова Мелітополя наголосив, що станом на 19 червня всі учні переведені до наступного класу, так само й студенти, а випускники отримають дипломи. Тому не потрібно приходити до навчальних закладів і проходити тестування від зрадників

Повідомляє Espreso із посиланням на телеграм міського глави Мелітополя Іван Федоров.

"Навчальний процес в Мелітополі по рішенню обласної військової адміністрації завершений – 2 травня. Усі учні з дев'ятих класів переведені до десятих. Всі інші – так само. Всі атестати дев'яти- та одинадцятикласників готові", – наголосив мер.

Всі студенти медколеджу, коледжу культури, ТДАТУ і МДПУ переведені на наступний курс. Випускники отримають дипломи.

"Медичний коледж та коледж культури перереєстровали до Запоріжжя та продовжує функціонувати. Така саме ситуація з дипломами, навчальним процесом у Таврійському державному агротехнологічному університеті та Мелітопольському державному педагогічному університеті", – додав Федоров.

Міський голова Мелітополя наголосив, що ніякі тестування у зрадників здавати не потрібно: "Непотрібно ні на які тестування ходити окупантам, колаборантам. Ми всі бачили як вони влаштовують теракти. Для них людське життя, життя дитини нічого не значить".

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *