Сергій Шкарлет про механізм визнання результатів навчання українських школярів за кордоном

sergij shkarlet pro mehanizm viznannja rezultativ navchannja ukrayinskih shkoljariv za kordonom bf6260b - Сергій Шкарлет про механізм визнання результатів навчання українських школярів за кордоном

Через воєнну агресію російської федерації багато сімей виїхало за кордон. У багатьох країнах діти повинні відвідувати місцеві школи, оскільки батькам загрожують штрафи. Чи визнаватимуть в Україні результати навчання дитини за кордоном, розповідав Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час інтерв’ю mind.ua.

Очільник МОН зауважив, що наразі немає жодних законодавчих обмежень про визнання результатів навчання дитини в будь-якій країні. Єдине, що потрібно – офіційна розшифровка опанованої освітньої програми із зазначенням дисциплін, що читаються, годин та результатів оцінювання. Український заклад освіти має перекласти європейську систему оцінювання на українську 12-бальну.

Підписатись

Якщо дитина закінчуватиме поточний навчальний рік за кордоном, вона отримає звичайний табель або інформаційна довідка із закладу освіти про прослухану освітню програму. Коли ж це свідоцтво про загальну базову освіту за 9 клас про повну загальну середню освіту за 11 клас, то воно видаватиметься українським закладом освіти, та відповідно до спільного наказу МОН та МЗС, може буде відправлено для вручення випускникам в українських дипломатичних установах за кордоном.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *