Понад 25 тис. ноутбуків передано в області за підтримки Google та ЮНЕСКО

ponad 25 tis noutbukiv peredano v oblasti za pidtrimki google ta junesko 1b8a13e - Понад 25 тис. ноутбуків передано в області за підтримки Google та ЮНЕСКО

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив що триває робота із забезпечення освітян України електронними девайсами.

Учора, 28 жовтня 2022 року, за підтримки Google та ЮНЕСКО до закладів освіти України передано майже 9 тис. ноутбуків, а саме до:

  • Львівської обл. – 2412
  • Волинської обл. – 1283
  • Тернопільської обл. – 1182
  • Закарпатської обл. – 1124
  • Івано-Франківської обл. – 2147
  • Чернівецької обл. – 496.

Частину пристроїв, 64 одиниці, отримали педагогічні працівники Луганської області, які нині працюють і проживають на Івано-Франківщині.

Підписатись

Усього домовлено про доставку 50 тис. ноутбуків, з яких понад 25 тис. уже розвезено до закладів.

ponad 25 tis noutbukiv peredano v oblasti za pidtrimki google ta junesko 7acd7a3 - Понад 25 тис. ноутбуків передано в області за підтримки Google та ЮНЕСКО

У межах домовленостей Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України з компанією «Google» та ЮНЕСКО триває доставлення хромбуків для забезпечення потреб українських педагогічних працівників. Всього домовлено про доставку 50 тис. ноутбуків, з них уже розвезено понад 25 тис.

Проєкт є продовженням ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», а його реалізація стала можливою завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України з компанією «Google» та за підтримки Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *