ЗВО подали на конкурс наукових досліджень МОН близько 750 проєктів

zvo podali na konkurs naukovih doslidzhen mon blizko 750 proyektiv 2185b09 - ЗВО подали на конкурс наукових досліджень МОН близько 750 проєктів

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1113 від 11.09.2023 року було оголошено оновлений конкурс проєктів наукових досліджень і розробок для університетів та наукових установ сфери управління міністерства.

У першому етапі конкурсу, що тривав з 12 вересня до 12 жовтня, учасники подали близько 750 проєктів! Другий етап конкурсу розпочався 12 жовтня і триватиме до 12 грудня в Міністерстві освіти і науки України.

Цьогоріч тематики досліджень обирали з-поміж наукових та науково-технічних проблем міністерств, державних служб та органів, а подані проєкти спрямовано на розв’язання проблем оборони, безпеки, економіки та суспільного життя.

Конкурс проводиться в новому модулі Національної електронної науково-інформаційної системи. У такий спосіб проєкти, науковці та експерти можуть бути чітко ідентифіковані, а дані захищені цифровим підписом, Bank ID або Дія.Підпис. Усі проєкти автоматично розподілилися між експертами, а після завершення конкурсу керівники проєктів отримають висновки у своїх електронних кабінетах.

Фінансування проєктів розподілиться між секціями з урахуванням необхідності підтримки важливих галузей для економіки України та підвищення обороноздатності. А вчасне проведення добору надасть можливість розпочати фінансування проєктів уже з початку 2024 року.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *