Завершився фестиваль «Велич і героїзм професійної освіти України»

zavershivsja festival velich i geroyizm profesijnoyi osviti ukrayini b3760a9 - Завершився фестиваль «Велич і героїзм професійної освіти України»

З 15 по 30 червня тривав Всеукраїнський профорієнтаційний фестиваль «Велич і героїзм професійної освіти України». На завершення фестивалю 03.07.2023 відбувся круглий стіл «Освіта в легкій промисловості України». Учасники обговорили напрями розвитку професійної освіти у галузі легкої промисловості та зокрема, забезпечення навчальних закладів освітньою літературою відповідного профілю.

У заході взяли участь представники МОН, бізнесу, закладів професійної освіти з всіх регіонів країни, а також представники обласних навчально-методичних центрів.

Підписатись

«Наша мета – щоб у кожному напрямі професійної освіти, від будівельників до швачок і кухарів, профтехи налагоджували співпрацю з бізнесом. Саме це дозволить максимально наблизити якість освіти до вимог ринку праці. А тому будь-які активності, які є об’єднуючим фактором для всіх стейкхолдерів профосвіти є важливим кроком на шляху до її удосконалення» – зазначила генеральна директорка професійної освіти Ірина Шумік

zavershivsja festival velich i geroyizm profesijnoyi osviti ukrayini 3b3d96f - Завершився фестиваль «Велич і героїзм професійної освіти України»

У межах фестивалю організатори підготували інформацію про 120 найкращих закладів професійної освіти швейного профілю у 24 регіонах України. Знайти їх перелік можна за посиланням.

Організаторами фестивалю стали громадська спілка «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine»; креативне агентство FⱯNCY та Асоціація швейних училищ України.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *