Думка Оксена Лісового щодо важливості законопроєкту про англійську мову

dumka oksena lisovogo shhodo vazhlivosti zakonoproyektu pro anglijsku movu be11264 - Думка Оксена Лісового щодо важливості законопроєкту про англійську мову

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт № 9432 "Про застосування англійської мови в Україні", який викликати жваву дискусію в суспільстві. Міністр освіти і науки Оксен Лісовий поділився власною думкою щодо важливості такої ініціативи.

Він наголосив, англійська – це мова науки. Усі сучасні дослідження медичної, економічної, технологічної сфери публікуються англійською. Англійська – це мова освіти. Найкращі іноземні виші й освітні програми – англомовні. Володіння англійською мовою відкриває широкі можливості для навчання та стажування за кордоном. Англійська – мова глобального світу, що сприятиме активній європейської інтеграції України.

Підписатись

«І ще одне: розвиток англійської точно не йтиме всупереч розвитку української, нашої рідної та державної мови. Наша мета – посилити Україну, українців і все українське за рахунок виходу на глобальний ринок. Англійська мова – один з необхідних для цього інструментів», наголосив очільник МОН.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *