Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості “Листи майбутній Україні”

zaproshuyemo do uchasti u vseukrayinskomu konkursi ditjacho junackoyi tvorchosti listi majbutnij ukrayini f24a7c6 - Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні"

Освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал»ТМ, запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні".

Ми завжди віримо у краще, сподіваємось, що майбутнє готує для нас кращі дні, плекаємо надію на хороше і саме цей вогник ми несемо в собі щодня. В кожного з нас є плани на майбутнє, яким воно буде, проте єднає нас спільна мрія – перемога України.

Ми не знаємо, коли чи як це станеться, проте точно знаємо, що одного дня почуємо заповітні слова, обіймемо рідних, побачимо друзів, поцілуємо коханих. Ми повернемось додому, знову прогуляємось парками, почуємо дитячий сміх на майданчиках і будемо відбудовувати наше життя крок за кроком. Саме тому, ми закликаємо юних українців написати листи у майбутнє, зі своїми мріями та сподіваннями, про перемогу, про дім, який чекає. Напишіть листи майбутній Україні!

Основна ціль конкурсу – сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитись зі світом своїм баченням майбутнього.

Тема вільна.

Роботи оцінюються за номінаціями: Художній твір; Листівка       

 • художній твір (вірш, есе, твір, оповідання, розповідь тощо) 
 • листівка (формат А5, А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону тощо)

Розклад:

 •     Прийом заявок і робіт : 15.12.2022 – 06.02.2023
 •     Визначення переможців: 07.02.2023 – 13.02.2023
 •     Публікація результатів: 14.02.2023

Приєднуйтесь до нас у Facebook – https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Учасники: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ;

Умови та вимоги:

 •     Від одного учасника приймається одна робота.
 •     Допускається колективна робота . В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи
 •     Творча робота має бути виконана самостійно.
 •     Роботи у формі колажів до участі не приймаються
 •     Формат доданих зображень/фотографій та документів – jpg (jpeg), png, pdf, word, zip.
 •     Роботу у номінації "Художній твір" необхідно подавати у формі тексту та прикріпляти у форматі pdf або word. Роботу у номінації "Листівка" необхідно подавати у формі зображень та прикріпляти у форматі  jpg (jpeg) або png.
 •     Розмір файлу не повинен перевищувати 15 Мб

Порядок участі:

 • Підготувати роботу відповідно до вимог оформлення і дотримуючись теми Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні".
 • Оплатити організаційний (благодійний) внесок за посиланням https://www.liqpay.ua/checkout/i2041304558 відповідно до обраного формату участі.

1) Базовий (електронний) формат – 75 грн. (електронний диплом учасника + електронна подяка куратору, надсилається за запитом куратора)

2) Преміум (друкований) формат – 185 грн. (друкований диплом учасника + медаль учаснику + друкована подяка куратору, надсилається за запитом куратора).

Відправка друкованих дипломів + медалей за форматом преміум (друкований) та/або кубка здійснюється через Нову Пошту за рахунок отримувача.
(В призначенні платежу обов'язково вказуйте ПІБ учасника тут https://nimb.ws/bdDfKN)

 • Заповнити реєстраційну форму на сайті та прикріпити роботу до неї. Роботу у номінації "Художній твір" необхідно подавати у формі тексту та прикріпляти у форматі pdf або word. Роботу у номінації "Листівка" необхідно подавати у формі зображень та прикріпляти у форматі  jpg (jpeg) або png.
 • Після перевірки, на вашу електрону адресу ми відправимо повідомлення про те, що робота була прийнята до участі у конкурсі.

Жюрі визначає переможців конкурсу (1, 2 та 3 місця)  в кожній з вікових категорій. Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно жюрі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Довідкова інформація з питань конкурсу на сторінці конкурсу.

Подати заявку на участь в конкурсі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *