Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Дня захисників і захисниць України “Перемога”

zaproshuyemo do uchasti u ii vseukrayinskomu konkursi ditjacho junackoyi tvorchosti do dnja zahisnikiv i zahisnic ukrayini peremoga fee1e13 - Запрошуємо до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Дня захисників і захисниць України "Перемога"

Освітній портал "Алаба", за організаційної підтримки ТОВ "Освітній портал" ТМ, запрошує до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Дня захисників і захисниць України "Перемога".

Щороку у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці українці святкують День захисників та захисниць України, яке започаткували в 2014 році після російської окупації Криму та початку воєнних дій на території Донецької та Луганської областей. Це також і День козацтва.

Дата офіційної урочистості, яка з 2023 року припадає на 1 жовтня, вибрана не випадково. З давніх-давен Богородиця була покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Образ козака як українського лицаря і захисника рідної землі близький кожному українцю. Козацькі традиції боротьби за незалежність України наслідували вояки армії Української Народної Республіки, Української повстанської армії. І нині найкращі дочки та сини країни встали на захист найціннішого, що є в кожного українця, – волі.

Сьогодні наші захисники та захисниці самовіддано боронять українську землю. Хоробрі, вмотивовані та незламні, вони крок за кроком звільняють нашу землю від окупантів, наповнюючи серця українців відчуттям гордості та жагою до перемоги.

Ми вдячні нашим захисникам і захисницям. Ви неймовірні, ваш бойовий дух незламний, сили – надлюдські, жага до перемоги – захоплива.

Минулого року наша команда започаткувала Всеукраїнський конкурс дитячої творчості до Дня захисників і захисниць України "Перемога". Тоді ми отримали понад шістсот робіт з усіх куточків України та безліч позитивних відгуків від учасників. Цього року ми продовжуємо традицію і запрошуємо юних талантів поділитись з нами своїми творчими напрацюваннями.

Основна мета конкурсу – сприяння формуванню у дітей та підлітків національної свідомості та патріотичних почуттів, розвитку творчих здібностей, заохочення юних митців презентувати свої творчі ідеї широкому загалу, створення умов для реалізації талантів дітей.

Частина отриманих організаційних (благодійних) внесків буде направлена на закупівлю потреб ЗСУ та/або гуманітарну допомогу.  

Тема конкурсу. До участі у конкурсі приймаються роботи, що присвячені захисникам та захисницям України, святу Покрови та Дню українського козацтва.

Роботи оцінюються за номінаціями: Малюнок; Декоративно-прикладне мистецтво; Сучасне мистецтво; Художній твір; Листівка; Читання вірша/тексту; Вокальний жанр; Інструментальний жанр.

 • Малюнок (формат А4, А3; техніка виконання – фарби, олівці, фломастери тощо).
 • Декоративно-прикладне мистецтво (формат А4, А3; техніка виконання – роботи з паперу/картону, вишивка, плетіння, лозоплетіння, витинання, пластилін, кераміка, бісероплетіння, гончарство, писанкарство, художній розпис, ковальство, народна/сучасна іграшка тощо).
 • Сучасне мистецтво (графічний дизайн, ілюстрація, комп'ютерна графіка, анімація, мультиплікація, графіті, боді-арт тощо).
 • Художній твір (вірш, есе, твір, оповідання, розповідь тощо):
  приймаються роботи у формі тексту, надруковані у форматі файлів WORD або PDF, загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів.
 • Листівка:
  приймаються роботи, завантажені у форматі файлів JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком.
 • Читання вірша/тексту:
  приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування напам'ять віршів/тексту, присвячених захисникам та захисницям України, святу Покрови та Дню українського козацтва (вірш/текст може бути власного авторства). Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
  В заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.
 • Вокальний жанр (патріотична пісня, фольклор, народний, джазовий вокал, рок-вокал, пісні народів світу, авторська пісня, сучасний, академічний, естрадний, вокальні твори з мюзиклів тощо):
  приймаються вокальні виступи, надіслані у відеоформаті. Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв. В заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо;
 • Інструментальний жанр (народні, ударні, клавішні, духові, струнно-смичкові, електроінструменти, автентичні, джазова музика, естрадна музика, класична інструментальна творчість, авторська музика тощо):
  приймаються інструментальні виступи, надіслані у відеоформаті. Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв. В заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо.

Приєднуйтесь до нас у Facebook, там ми публікуємо результати наших конкурсів – https://www.facebook.com/alaba.op.ua 

Підписатись

Учасники: 
1) Малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / cучасне мистецтво / художній твір / листівка / читання вірша/тексту: дошкільнята (від 4 років); учні 1-4 класів; учні 5-8 класів; учні 9-11 класів; студенти ПТО/ВНЗ.

2) Вокальний та Інструментальний жанри: "Дебют" (4-6 років); "Молодша" (7-10 років); "Середня" (11-14 років); "Старша" (15-18 років); "Юніори" (18-21 років); "Дорослі" (22+ років). Вікова група колективів визначається за середнім віком учасників. 
Якщо учасник подає заявку на участь в номінаціях вокальний або інструментальний жанри, то в короткому описі роботи тут https://prnt.sc/zxRcNUYjvlxB  необхідно зазначити відповідну категорію цих номінацій, а саме: "Дебют" (4-6 років); "Молодша" (7-10 років); "Середня" (11-14 років); "Старша" (15-18 років); "Юніори" (18-21 років); "Дорослі" (22+ років).

Умови та вимоги:

 • Від одного учасника/колективу у певній номінації приймається одна робота.
 • В номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / сучасне мистецтво / художній твір / листівка / читання вірша/тексту допускається колективна робота. В такому разі у заявці необхідно вказати всіх авторів роботи.
 • Роботи у формі колажів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / cучасне мистецтво / листівка  до участі не приймаються.
 • Формат доданих зображень/фотографій та документів у номінаціях малюнок / декоративно-прикладне мистецтво / cучасне мистецтво / листівка  – JPG(JPEG)/PNG/ PDF/WORD/ZIP. У номінації листівка приймаються роботи, що містять короткий текст (до 50 слів) та супроводжується зображенням або малюнком. Розмір файлу у зазначених номінаціях не повинен перевищувати 15 Мб.
 • Роботи у номінації художній твір приймаються виключно у вікових категоріях 5-8 клас, 9-11 клас, студенти ПТО/ВНЗ.
 • Роботи у номінації художній твір необхідно подавати у формі тексту, надруковані у форматі файлів WORD або PDF, загальною кількістю слів від 50 до 1000 слів.
 • У номінаціях читання вірша/тексту / вокальний жанр / інструментальний жанр необхідно у заявці вставити посилання на відео. Посилання може бути сформоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск тощо. Тривалість відео: від 40 сек. до 5 хв.
 • У номінації читання вірша/тексту приймаються роботи у відеоформаті, що виконані у формі зачитування на пам'ять віршів/тексту, присвячених захисникам та захисницям України, святу Покрови та Дню українського козацтва (вірш/текст може бути власного авторства).
 • Якщо учасник подає заявку на участь в номінаціях вокальний або інструментальний жанри, то в короткому описі роботи тут https://prnt.sc/zxRcNUYjvlxB  необхідно зазначити відповідну категорію цих номінацій, а саме: "Дебют" (4-6 років); "Молодша" (7-10 років); "Середня" (11-14 років); "Старша" (15-18 років); "Юніори" (18-21 років); "Дорослі" (22+ років).

Розклад:

 • Прийом заявок і робіт: 30.09.2023-05.11.2023
 • Визначення переможців: 06.11.2023-14.11.2023
 • Публікація результатів:  15.11.2023

Нагороди:

Журі визначає переможців конкурсу (ГРАН-ПРІ, І, ІІ та ІІІ місце) в кожній з вікових категорій. Оцінкою робіт та підрахуванням балів займається виключно журі. Електронні/друковані дипломи учасників/переможців/кураторів + медалі учасників будуть надіслані протягом 2-3 тижнів після оприлюднення результатів.

Довідкова інформація з питань конкурсу на сторінці конкурсу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *