За кілька днів стартує основна сесія ЄВІ / ЄФВВ 2024 року

za kilka dniv startuye osnovna sesija yevi yefvv 2024 roku 7f1a5ba - За кілька днів стартує основна сесія ЄВІ / ЄФВВ 2024 року

Основна сесія випробувань для вступу на магістерські програми, а також до аспірантури проходитиме з 24 червня до 15 липня. Учасники  ЄВІ / ЄФВВ вже отримали запрошення, тож знають дату, час і місце складання іспитів, повідомляє УЦОЯО.

Початок проведення вступного випробування під час першої зміни – 10:00, другої – 15:00. Допуск до пункту тестування розпочнуть за 30 хв і припинять за 10 хв до початку випробувань. Тому рекомендуємо учасникам заздалегідь спланувати маршрут доїзду і подбати про те, щоб вчасно дістатися до пункту тестування.

Вступники, які братимуть участь у ЄВІ / ЄФВВ за кордоном, мають зауважити, що в запрошеннях-перепустках час початку тестування зазначено за місцевим часом населеного пункту, де розташований пункт тестування.

Для допуску до пункту тестування вступник / вступниця має пред’явити екзаменаційний листок та оригінал  документа, на підставі якого його / її зареєстровано для участі у вступних випробуваннях (серію (за наявності) та номер якого зазначено в екзаменаційному листку) / його цифровий аналог у застосунку «Дія». 

ВАЖЛИВО! Рекомендуємо учасникам перевірити правильність оформлення екзаменаційного листка. У разі якщо на ньому немає фото чи підпису представника приймальної комісії, – зверніться до приймальної комісії для усунення недоліків.

za kilka dniv startuye osnovna sesija yevi yefvv 2024 roku b34b520 - За кілька днів стартує основна сесія ЄВІ / ЄФВВ 2024 року

Увага! Якщо учасник / учасниця запізниться або при вході до пункту тестування не пред’явить екзаменаційного листка й документа, що посвідчує особу,   його / її не допустять до участі в ЄВІ / ЄФВВ.

Під час проходження вступного випробування учасникам варто уважно слухати промову інструктора. 

У разі технічних несправностей комп’ютера, некоректної роботи програми, виникнення будь-яких інших нестандартних ситуацій учасникам потрібно одразу звертатися до інструктора. 

Під час тестування учасник / учасниця має право з дозволу старшого інструктора вийти з аудиторії. Час, який учасник / учасниця проведе за межами аудиторії, йому / їй не буде додано до часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи. 

Протягом часу, відведеного на проведення вступних випробувань, учасникам заборонено мати при собі пристрої зчитування, обробки, збереження, відтворення інформації, а також рукописні та друковані матеріали, що не передбачені порядком проведення ЄВІ / ЄФВВ.

У разі отримання сповіщення про повітряну тривогу під час проведення ЄВІ / ЄФВВ інструктор аудиторії зупинить роботу над тестом для всіх учасників, при цьому відповіді збережуться, а час, який залишився до завершення тестування, у сервісі зупиниться. Учасники та персонал пункту тестування перейдуть до укриття. Після завершення тривоги вони повернуться до аудиторій, і учасники продовжать виконувати тестові завдання.

Якщо учасник / учасниця виявив / виявила факти порушення процедури проведення ЄВІ / ЄФВВ, він / вона має право подати заяву щодо порушення процедури (за бажанням у заяві варто вказати на потребу в проходженні ЄВІ / ЄФВВ під час додаткових сесій) до моменту виходу з пункту тестування. 

Якщо з поважних причин учасник / учасниця не зможе взяти участі в основній сесії ЄВІ / ЄФВВ, він / вона може протягом трьох календарних днів із дня проведення вступного випробування включно подати заяву щодо участі в додатковій сесії до регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого мав / мала брати участь в ЄВІ / ЄФВВ. 

Звертаємо увагу, що додаткова сесія вступних випробувань до магістратури буде організована лише на території України, тож для її проведення пунктів тестування за кордоном не створюватимуть. 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *