Зміни до Порядку прийому на навчання для здобуття фахової передвищої освіти у 2024 році

zmini do porjadku prijomu na navchannja dlja zdobuttja fahovoyi peredvishhoyi osviti u 2024 roci 4fee660 - Зміни до Порядку прийому на навчання для здобуття фахової передвищої освіти у 2024 році

Міністерство освіти і науки України повідомляє про оновлення Порядку прийому на навчання для здобуття фахової передвищої освіти у 2024 році.

Серед основних нововведень:

Вступ на основі ПЗСО, КР, як і було зазначено, може відбуватися за результатами творчого конкурсу в передбачених Порядком випадках. Для вступу на місця державного (регіонального) замовлення — за результатами співбесіди. Важливе уточнення: для вступу на місця за кошти юридичних або фізичних осіб вступ може здійснюватися як за розглядом мотиваційних листів, так і за рішенням закладу, — на основі співбесіди.

Також, як і було визначено Порядком прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2024 році, прийом на навчання проводитиметься за спеціальностями відповідно до Переліку галузей знань і спеціальностей, але з урахуванням вимог наказу МОН від 04 березня 2024 року № 260, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 березня 2024 року № 405/41750.

Підписатись

Також нагадуємо за деякі особливості проведення вступної кампанії для здобуття фахової передвищої освіти у 2024 році. Зокрема, передбачається, що вступники можуть подати в сукупності за всіма основами вступу до п'яти заяв на бюджет та до п'ятнадцяти заяв за всіма джерелами фінансування.

Підготовка іноземців та осіб без громадянства здійснюватиметься в межах ліцензованих обсягів за спеціальностями згідно з результатами процедури ліцензування для цього виду діяльності.

Тривалість кожної додаткової сесії реєстрації заяви не менше ніж три та не більше за тридцять календарних днів. Вступна кампанія завершується 31 жовтня 2024 року.

Детальніше ознайомитися з особливостями Порядків прийому на навчання можна за покликанням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *