З Днем Незалежності, Україно!

z dnem nezalezhnosti ukrayino 745423f - З Днем Незалежності, Україно!

Щороку, 24 серпня, ми святкуємо День Незалежності. Свято, яке українська нація виборювала століттями. Воно втілює нашу національну ідею – незалежну та соборну Україну.

У 2023 році Україна відзначає 32-й рік незалежності. Свято, яке відбувається під час великої боротьби за нашу свободу та право жити під мирним українським небом.

До своєї незалежності Україна йшла довгим шляхом. Від державного об’єднання полян Русі та об’єднання Руської держави з центром у Києві. До проголошення незалежності IV Універсалом Української Народної Республіки.

16 липня 1991 року відбувся перший День Незалежності України, пізніше дата була перенесена на 24 серпня. На Всеукраїнському референдумі український народ підтримав Акт проголошення незалежності України, відповідаючи на запитання, чи підтверджують вони його. Понад 90% громадян відповіли згодою.
23 серпня 1991 року була створена чернетка Акту проголошення незалежності України, яку написали Леонтій Сандуляк та Левко Лук’яненко в звичайному  шкільному зошиті.

24 серпня 1991 року 346 депутатів Верховної Ради УРСР проголосували за незалежність України на позачерговому засіданні.

Це означає, що Українська держава має свою неподільну й недоторканну територію, на якій діють виключно Конституція і закони України.

Після цього опозиціонери та громадяни, які мітингували на вулиці, виконали гімн Українських Січових стрільців.

Сьогодні українців розуміє та підтримує весь цивілізований світ, який бачить хоробрість і самовідданість нашого народу. Хоча попереду у нас багато випробувань, ми ще більше пишаємося тим, що ми – українці.

З Днем Незалежності, Україно!

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *