Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство освіти і науки України в межах програми EU4DigitalUA підбили підсумки пілотного проєкту «Оновлена інформатика – IT-студії», в якому взяли участь 73 вчителі з 50 шкіл.
95% вчителів-учасників пілотування проєкту готові рекомендувати освітні ресурси ІТ-студій, інші 5% також рекомендують за умови доопрацювання.
З 1 вересня ІТ-студії вивчатимуть у всіх школах України. Починаючи зі школи, діти здобуватимуть сучасні знання, які в майбутньому дадуть змогу опанувати затребувану й актуальну професію. Унікальна програма розроблена для кожного класу та розрахована не лише на теоретичні знання, а й на практичне застосування. Зокрема оновлений курс допоможе дітям:
- знаходити себе в сучасних професіях;
- вчитися креативно мислити;
- аналізувати та знаходити комплексні рішення;
- ставати гнучкими та стресостійкими;
- аргументувати свої рішення.
«Переконаний, що оновлені уроки з інформатики багатьом допоможуть зробити перші кроки в ІТ. А згодом — створювати інноваційні стартапи, працювати у великих технологічних компаніях і рухати Україну вперед, до трильйонного ВВП», – написав у своєму телеграм-каналі Віце-прем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
З вересня цього року понад 4 мільйони українських школярів зможуть навчатися за оновленими освітніми ресурсами ІТ-студій на платформі Дія.Освіта.
«Оновлена інформатика – ІT-студії» – це проєкт про майбутнє українських школярів із новими можливостями. Завдяки співпраці освітян, науковців з топовими експертами в IT-галузі ми виводимо освіту на зовсім інший рівень, модернізуємо систему навчання та підходи до нього. Діджитал-технології розвиватимуться ще стрімкіше, саме тому важливо надати українським школярам необхідні знання та навички вже зараз, щоби забезпечити доступ до ширшого кола можливостей», – зазначив Міністр освіти і науки Оксен Лісовий під час онлайн-мітапу.