З 1 вересня 2023 року університети мають запрацювати в очному форматі: рекомендації МОН

z 1 veresnja 2023 roku universiteti majut zapracjuvati v ochnomu formati rekomendaciyi mon 560fb61 - З 1 вересня 2023 року університети мають запрацювати в очному форматі: рекомендації МОН

Міністерство освіти і науки України рекомендує закладам вищої і фахової передвищої освіти з 01 вересня 2023 року максимально перейти до здійснення освітнього процесу в аудиторному форматі з урахуванням наявності та місткості укриттів. Про це йдеться у відповідному листі, направленому керівникам вишів.

У МОН наголошують, що вимушений перехід закладів освіти на провадження освітнього процесу в дистанційному форматі, спричинений спочатку епідемією COVID-19, а потім і збройною агресією російської федерації, в кінцевому результаті призвів до незаперечного зниження якості освіти, пов’язаного з відсутністю ефективного зворотного зв’язку з викладачами, великим обсягом домашніх завдань, технічними проблемами, недостатнім забезпеченням здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників комп’ютерною технікою, браком спілкування, відсутністю здобуття дієвого практичного досвіду тощо.

З огляду на вищезазначене існує нагальна потреба у відновленні процесу навчання в очному форматі.

Підписатись

Рекомендація МОН не стосується закладів освіти, розміщених на територіях, які знаходяться в зонах бойових дій, зокрема в зонах досяжності вогню ворожих РСЗВ, систем типу С-300 та аналогічних.

У МОН наголошують, що першочерговим завданням для освітніх закладів є реалізація безпекової складової освітнього процесу. Керівники закладів освіти мають вжити максимальних зусиль та вичерпних заходів щодо облаштування існуючих укриттів (як спеціалізованих, так і пристосованих), в тому числі із залученням коштів спеціального фонду, для проведення в них занять під час повітряних тривог.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *