Новини освіти

З 1 серпня запрацює єдина міжвідомча інформаційна система для набору іноземних абітурієнтів до українських вишів

z 1 serpnja zapracjuye yedina mizhvidomcha informacijna sistema dlja naboru inozemnih abituriyentiv do ukrayinskih vishiv d68359a - З 1 серпня запрацює єдина міжвідомча інформаційна система для набору іноземних абітурієнтів до українських вишів

Одним із стратегічних напрямків Міністерства освіти і науки у міжнародному співробітництві є залучення іноземних студентів для навчання в українських університетах. З цією метою створена Єдина міжвідомча інформаційна система, яка запрацює з 1 серпня.

На першому етапі відбувається підключення електронних кабінетів закладів вищої освіти України до Єдиної системи. Для цього українські виші мають надати до 1 серпня надати до державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти» пакет документів:

  • заповнений договір з ДП «УДЦМО» у двох примірниках;
  • підтвердні документи про наявність у закладу вищої освіти ліцензії на провадження освітньої діяльності та сертифіката про акредитацію освітньої програми у визначеному порядку; 
  • лист про призначення відповідального оператора Єдиної системи в закладах вищої освіти, який є співробітником ЗВО (що підтверджується наказом на призначення).

Отримуйте актуальні новини освіти

Підключення електронних кабінетів українських університетів до Єдиної системи здійснюватиметься лише за наявності в них ліцензії на провадження освітньої діяльності та сертифіката про акредитацію освітньої програми у визначеному порядку. 

Для підключення до Єдиної системи та роботи в ній закладам вищої освіти необхідно в повному обсязі внести інформацію на сторінку університету на сайті studyinukraine.gov.ua.

Після підключення закладів вищої освіти до Єдиної системи іноземні абітурієнти матимуть можливість реєстрації та подачі заяв на обрані освітні програми.  

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button