Користні поради

Безплатні мобільні додатки для розвитку та навчання дітей з ООП

bezplatni mobilni dodatki dlja rozvitku ta navchannja ditej z oop cc63a49 - Безплатні мобільні додатки для розвитку та навчання дітей з ООП

Діти з особливостями розвитку потребують індивідуального підходу до спілкування та навчання задля створення найсприятливіших можливостей для їхнього розвитку пізнавальних сил, схильностей, активностей та обдарувань. Надійними помічниками у задоволені освітніх потреб сучасних дітей є різні цифрові інструменти, зокрема мобільні додатки, які допоможуть особливій дитині в комунікації, вимові, координації та розпізнаванні об’єктів. Пропонуємо добірку кращих безплатних мобільних застосунків для дітей з особливостями розвитку.

Дітям з порушення органів слуху стане у пригоді додаток Connect by BeWarned, який адаптує голосову мову у друкований текст і навпаки, що дозволяє порозумітися з оточуючими людям. Він в автоматичному режимі здійснює аналіз звуків потенційної небезпеки в реальному часі (крики, сигнал авто, сигнали тривоги, собачий гавкіт тощо) та інформує про це користувача за допомогою світлових сигналів і вібрації. Крім того, додаток здатен перетворювати музичні треки у вібрації та світлові сигнали, що надає змогу відчувати музику тактильно та зорово.

Отримуйте актуальні новини освіти

Додаток «Особливості слова» створений для дітей з синдромом Дауна, ДЦП, порушенням зору та слуху, аутизмом. Він покликаний на заохочення говорити, збільшення словникового запасу, покращення зорово-моторної координації, поліпшення дрібної моторики.

Для розвитку й відновлення мовлення, соціалізації та реабілітації дітей із розладами аутистичного спектра створений додаток Digital Inclusion. Він допомагає комунікувати з іншими людьми в будь-який час та в будь-якому місці.

Зручний інструмент Синтез мовлення від Google може озвучувати книжки, надавати голосові підказки та описувати об'єкти.

Додаток Sullivan+ допомагає незрячим та слабозорим отримати уявлення про навколишній світ. Камера смартфона створює фото, які зчитуються та озвучуються програмою. Так дитина має уявлення про об’єкти, які знаходяться поруч.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button