Уряд запускає всеосяжну програму з вивчення англійської мови Future Perfect

urjad zapuskaye vseosjazhnu programu z vivchennja anglijskoyi movinbspfuture perfect 30a2d30 - Уряд запускає всеосяжну програму з вивчення англійської мови Future Perfect

В Україні планують запустити всеосяжну програму з вивчення англійської мови Future Perfect, мета якої офіційно зробити англійську мовою міжнародного спілкування в Україні, відкрити кожному українцю нові можливості для професії та особистого розвитку, допомогти конкурувати на світовому ринку та отримувати високу зарплату. Про це повідомляє МОН.

Як наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, програма популяризації вивчення англійської мови буде відкрита для кожного, незалежно від фінансового стану чи місця проживання, з індивідуальним підходом і відкритим доступом до освітніх ресурсів.

Як наголошують у МОН, трансформація статусу англійської як мови міжнародного спілкування в Україні — це важливий крок до членства в ЄС, що дасть змогу підвищити конкурентоспроможність українського бізнесу, науки, освіти інновацій та органів влади.

Підписатись

Президент України ініціював запуск національної програми Future Perfect, що сформує попит на англійську мову серед українців. Координуватимуть мовну програму Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство освіти і науки України й Міністерство культури та інформаційної політики України.

Програмою Future Perfect передбачено продукти та сервіси, що допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі. Перші з них — платформа Empower від Кембриджського університету доступна для українських викладачів та студентів та платформа для вивчення мов Promova пропонує українцям Premium-доступ до всіх мовних курсів на 3 роки.  

Програма сприятиме розширенню використання англійської мови в публічних сферах суспільного життя, стимулюватиме вивчення мови для кожної з груп — освітян, держслужбовців, підприємців, громадян та органів місцевого самоврядування. Це допоможе створити сприятливий мовний клімат для всіх, хто живе та працює в Україні.

Знання англійської мови відкривають широкі перспективи перед кожним українцем для здобуття освіти, пошуку роботи, знайомств, подорожей.

Високий рівень англійської дає змогу українцям відвідувати міжнародні конференції та встановлювати контакти з професіоналами з будь-якої країни. Галузеві заходи допомагають розширити коло професійного спілкування та представити Україну як державу, готову до міжнародної комунікації та домовленостей.

Дізнатися детальніше про програму можна за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *