Вчителів запрошують взяти участь в навчальному проєкті «ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання»

vchiteliv zaproshujut vzjati uchast v navchalnomu proyekti diznajsja pro distancijne i zmishane navchannja 5cf71ce - Вчителів запрошують взяти участь в навчальному проєкті «ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання»

За результатами міжнародних та українських досліджень спостерігається зниження успішності школярів. Близько 1 мільйона учнів змушені перейти виключно на дистанційну форму навчання. Особливо гостро проблема стоїть у прифронтових регіонах, де очне навчання неможливе або значно обмежене через складну безпекову ситуацію.

З метою подолання освітніх втрат створюються цифрові сервіси для дистанційного та змішаного навчання.

Саме таким є навчальний проєкт для вчителів «ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання» (ДІЗН — скорочено від «дистанційне і змішане навчання»), покликаний ознайомити освітян із сучасними педагогічними стратегіями та технологіями проведення уроків у дистанційному та змішаному форматах, а також сприяти активному впровадженню цих рішень у освітній процес.

Підписатись

Програма курсу рекомендована вчителям 1–11 класів з усіх шкільних дисциплін та складається з трьох етапів:

  1. Проходження онлайн-курсу, що дає теоретичну базу та знайомить із прикладами уроків від вчителів-практиків із кожної дисципліни (за освітніми галузями).
  2. Очні тренінги в Києві для набуття та відпрацювання практичних навичок із конструювання власних уроків у різних форматах.
  3. Отримання сертифіката з підвищення кваліфікації на 15 годин / 0,5 кредиту ЄКТС та можливість поширювати серед освітян свого регіону набутий досвід використання сучасних технологій у дистанційному та змішаному навчанні.

Щоб взяти участь у відборі тренерів до проєкту, необхідно зареєструватися за посиланням до 5 листопада. Результати будуть оголошені 16 листопада.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *