Уряд ухвалив нові стандарти підготовки фахівців у сфері утвердження національної та громадянської ідентичності

urjad uhvaliv novi standarti pidgotovki fahivciv u sferi utverdzhennja nacionalnoyi ta gromadjanskoyi identichnosti 39bf512 - Уряд ухвалив нові стандарти підготовки фахівців у сфері утвердження національної та громадянської ідентичності

Кабінет Міністрів України на черговому засіданні ухвалив постанову «Про затвердження Порядку підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності».

Постанова розроблена на виконання Закону України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності». Вона регулюватиме питання підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.

У нинішніх регіональних чи загальнонаціональних програмах підготовки фахівців патріотичного, військового спрямування та громадянської освіти немає єдиного вектору, методик та цінностей. Саме тому потрібно уніфікувати процеси підготовки таких фахівців, закласти єдині підходи, цінності та наративи, залучити експертні інституції та регулювати процес підготовки.

Ухвалений акт передбачає, що зазначені фахівці зможуть навчатися за відповідними освітніми (освітньо-професійними) програмами спеціальностей галузей знань «Освіта / Педагогіка», «Гуманітарні науки», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», якщо їхні освітні компоненти передбачають формування компетентностей у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *