Всеукраїнський вебінар від The LEGO Foundation для закладів дошкільної освіти відбудеться 16 листопада

vseukrayinskij vebinar vid the lego foundation dlja zakladiv doshkilnoyi osviti vidbudetsja 16 listopada 3800154 - Всеукраїнський вебінар від The LEGO Foundation для закладів дошкільної освіти відбудеться 16 листопада

16 листопада о 13.00 всіх бажаючих запрошують взяти участь у Всеукраїнському вебінарі від команди The LEGO Foundation для закладів дошкільної  освіти щодо імплементації проєкту «Create with Anything» («Створюй із будь-чого»).

Цей проєкт дозволяє реалізувати найсміливіші ідеї з використанням довколишніх матеріалів (паперу, пластикових пляшок, картону тощо) у закладах освіти та вдома разом з батьками.

В основі концепції принцип «system-in-play» («система у грі»), який полягає у тому, що будь-який проєкт, створений дітьми, може трансформуватися, змінюватися відповідно до їхніх потреб та бажань. Такий ігровий підхід заохочує дітей бачити вже використані матеріали по-новому і створює нові можливості для гри і розвитку.

Підписатись

Для реалізації проєкту на допомогу педагогам і батькам створили безкоштовну ресурс-платформу «Create with Anything», яка містить практичні ідеї та вправи, що сприяють цілісному розвитку дитини — одному з основоположних завдань Базового компоненту дошкільної освіти.

Зареєструватися для участі у вебінарі можна за покликанням.

Переглянути трансляцію можна за тут.

Для ефективної взаємодії під час вебінару потрібні ножиці, діркопробивач, фломастери чи олівці, картон (картонні пакування від цукерок, печива, чаю тощо).

Вебінар відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України, ДУ «Український інститут розвитку освіти» та команди Тhe LEGO Foundation.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *