Українську молодь запрошують взяти участь в міжнародному освітньому конкурсі юних підприємців World Series of Innovation

ukrayinsku molod zaproshujut vzjati uchast v mizhnarodnomu osvitnomu konkursi junih pidpriyemciv world series of innovation faa6593 - Українську молодь запрошують взяти участь в міжнародному освітньому конкурсі юних підприємців World Series of Innovation

Українську молодь віком від 13 до 24 років  запрошують взяти участь в міжнародному освітньому конкурсі World Series of Innovation. Про це повідомили у МОН.

World Series of Innovation — це міжнародний освітній та підприємницький конкурс, на якому молодь із 20 країн світу презентує бізнес-проєкти для розв’язання нагальних світових проблем. Добір в Україні проводить бізнес-інкубатор МАН «Ukrainian Future»,  який готуватиме учасників конкурсу під час спеціально розробленої серії тренінгів, що відбудуться:

  • 16 листопада учасники дізнаються про можливості конкурсу та умови участі;
  • 17 листопада учасники та ментори обговорять “точки болю клієнта” й проведуть мозковий штурм суспільно корисних ідей;
  • 20 листопада за підтримки організаторів учасники перетворять свою ідею в проєкт: розроблять бізнес-модель, поговорять про основні виклики та переваги, а також створять логотип.

Підписатись

Подавати готові проєкти на участь у конкурсі можна буде з 20 листопада до 10 грудня 2023 року.

Подати заявку для участі в конкурсі необхідно до 12 листопада за посиланням. Приймаються індивідуальні та групові заявки від групи до 3 осіб.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *