Українську молодь запрошують на міжнародний конкурс від ЮНЕСКО та UNITRAIN

ukrayinsku molod zaproshujut na mizhnarodnij konkurs vid junesko ta unitrain cb6a28b - Українську молодь запрошують на міжнародний конкурс від ЮНЕСКО та UNITRAIN

Розпочалося подання заявок на міжнародний конкурс «Future Designer International Innovation Design Awards & Science for SDGs Innovation Contest», що провадиться у межах спільного проєкту розвитку компетенцій молоді ЮНЕСКО та UNITRAIN.

Мета цього конкурсу — просувати інноваційні проєкти та пропозиції від талановитої молоді з усього світу. Основну увагу зосереджено на підтримці та підвищенню обізнаності про важливість науки у досягненні Цілей сталого розвитку ООН для розбудови більш справедливого та стійкого суспільства.

До участі запрошують молодих дизайнерів й інноваторів-початківців, а також студентів молодших і старших курсів, випускників, магістрів та аспірантів. Приймання заявок триватиме до 30 вересня 2023 року.

Підписатись

Заявки будуть розглянуті міжнародним журі, а переможців конкурсу оголосять 31 жовтня 2023 року. Церемонія нагородження відбудеться наприкінці року, на якій номінанти отримають сертифікати від представників ЮНЕСКО та Організаційного комітету Міжнародного конкурсу.

Для подання заявки необхідно перейти за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *