Українські вищі отримають обладнання та програмне забезпечення для навчання з кібербезпеки

ukrayinski vishhi otrimajut obladnannja ta programne zabezpechennja dlja navchannja z kiberbezpeki c2279fa - Українські вищі отримають обладнання та програмне забезпечення для навчання з кібербезпеки

В межах реалізації проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» українські заклади вищої освіти отримають приблизно 5 000 одиниць техніки, зокрема сервери, комп’ютери, ноутбуки, проєктори, системні блоки, роутери тощо, та 4 000 ліцензій на програмне забезпечення загальною вартістю 2,5 мільйона доларів.

Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» — це п’ятирічний проєкт, який фінансує Агенція з міжнародного розвитку США (USAID). Ініціатива покликана допомогти поліпшити кіберготовність і зміцнити критичну інфраструктуру України. Головні цілі Проєкту:

  • посилення сприятливого кібербезпекового середовища;
  • розвиток кваліфікованих кадрів у сфері кібербезпеки;
  • розбудова стійкої галузі кібербезпеки в Україні.

Як наголошують у МОН, ініціатива Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» охопила 25 університетів України — понад 50% усіх ЗВО країни, у яких проводиться навчання за спеціальністю «Кібербезпека та захист інформації».

Підписатись

«Ініціатива USAID з передачі обладнання ЗВО — це яскравий приклад допомоги та підсилення вищої освіти в Україні. Надана техніка та програмне забезпечення — це не лише матеріальна допомога, а також можливість для студентів та ЗВО ефективно продовжувати освітній процес, розвивати галузь кібербезпеки в Україні. Ця підтримка не лише про «сьогодні», а й важлива інвестиція в майбутнє України», — наголосив заступник міністра освіти і науки України Дмитро Завгородній.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *