Українські студенти можуть отримати 10 тисяч євро

ukrayinski studenti mozhut otrimati 10 tisjach yevro fc37e91 - Українські студенти можуть отримати 10 тисяч євро

Претендувати на виплати можуть студенти з високою успішністю та які здобувають освіту за певними спеціальностями.

Українські студенти можуть отримати гранти у розмірі 10 тисяч євро на фінансування навчального процесу та супутніх витрат. Кошти виділить Європейський центральний банк для підтримки молоді та їхнього прагнення здобувати знання.

Про це пишуть progroshi.news з посиланням на пресслужбу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Унікальну можливість отримати солідну суму мають лише 15 людей. Плюс вирішальне значення при ухваленні рішення комісією матимуть спеціальність та успішність за попередні роки навчання. Аби пройти конкурсний відбір, студент повинен мати середню оцінку за бакалаврат щонайменше 80 балів.

Підписатись

Кошти розраховані на осіб, які вирішили продовжити здобуття освіти на магістратурі, але тільки за певними спеціальностями. Мова про спеціалістів з обчислювальної техніки, економіки, інженерії, права, статистики чи інших відповідних галузей (математики, фінансів, політичних наук).

Розмір грантової виплати – 10 тисяч євро, які можна витратити лише на покриття навчання і супутні витрати. Варто поспішити з подачею заявки, оскільки дедлайн – 4 серпня. Аби взяти участь у конкурсному відборі, слід заповнити заявку онлайн і долучити до неї такі документи:

  • резюме;
  • підтвердження про вступ на магістратуру (2023/2024 навчальний рік);
  • копії диплома бакалавра і додатка, який підтверджує рівень успішності (як єдиний PDF-файл).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *