Нинішня освітня криза – найбільша та найгірша за останнє століття

ninishnja osvitnja kriza najbilsha ta najgirsha za ostannye stolittja 9b06fee - Нинішня освітня криза – найбільша та найгірша за останнє століття

За результатами дослідження Світового банку наразі спостерігається найбільша та найгірша освітня криза за останнє століття. Найбільших освітніх втрат зазнали учні, що проживають в країнах з низьким рівнем доходу. Пандемія Covid-19 їх посилила та спричинила наслідки для світової економіки на суму понад 17 трильйонів доларів. Про це повідомляється на ZN.UA.

Експерти наголошують, що для подолання освітніх втрат знадобиться не менше 3 років. Наразі уряди країн світу та освітні організації напрацьовують різні методики з мінімізації освітніх втрат.

В Україні до наслідків пандемії додалася повномасштабна війна, що спричинила паузу у навчанні, руйнування закладів освіти, блекаути, унеможливила доступ до здобуття освітив деяких регіонах країни.

Оцінити обсяги навчальних втрат важко оскільки наразі немає фіксації та точки відліку. Єдині дані про навчальні досягнення надають результати ЗНО, ДПА та НМТ. Водночас необхідно напрацювати систему освітніх оцінювань на всіх етапах здобуття освіти.

Підписатись

Освітні експерти називають ключові принципи на шляху подолання освітніх втрат:

  • мотивація до навчання усіх учасників освітнього процесу;
  • уніфікація інструментів оцінювання на загальнодержавному рівні;
  • трансформація підходів та методів навчання.    

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *