Українська мова та література, а також історія України – надважливі дисципліни

ukrayinska mova ta literatura a takozh istorija ukrayini nadvazhlivi disciplini ca18f7b - Українська мова та література, а також історія України – надважливі дисципліни

У Міністерстві освіти і науки не розглядають ідею щодо відмови від курсів української мови, літератури та історії України у навчальній програмі. Про це написав на своїй сторінці у фейсбук міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

Він наголосив, що українська мова, література та історія України є найважливішими дисциплінами, які допомагають сформувати національну ідентичність. Саме зараз, коли українці відстоюють суверенітет та незалежність країни, важливо посилити та модернізувати курси до викликів сьогодення.

«Література – це джерело знань і натхнення, можливість для аналізу, рефлексії та розвитку уяви. І українська література точно має що запропонувати читачеві – від колись загублених імен до творів сучасних авторів», – наголосив очільник МОН.

Підписатись

Оксен Лісовий зауважив, що курс історії України в школі має демонструвати потужність України. В складні часи українцям вдалося зберегти свою мову, культуру та суверенітет, тож учні мають відчувати власну спроможність бути сильними та успішними.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *