У межах проєкту «Land & Sky, Home & Dreams» українські діти запустять у небо Великої Британії повітряні змії

u mezhah proyektu land sky home dreams ukrayinski diti zapustjat u nebo velikoyi britaniyi povitrjani zmiyi 7e2a5f3 - У межах проєкту «Land & Sky, Home & Dreams» українські діти запустять у небо Великої Британії повітряні змії

У межах пісенного конкурсу «Євробачення» з 1 до 14 травня 2023 року в місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить двотижневий культурний фестиваль «EuroFest». Уперше в історії конкурсу митці з різних країн об’єдналися з метою популяризації європейської культури. На фестивалі «EuroFest» будуть представлені 24 творчі проєкти, 19 з яких створені у колаборації між Україною та Великою Британією.

5 травня пів тисячі дітей із чотирьох українських міст – Києва, Львова, Хмельницького та Полтави – і діти з британського міста Ліверпуль одночасно запустять у небо повітряні змії, на яких зобразять свої мрії та бажання. Повітряний змій був обраний символом проєкту, оскільки уособлює надію на щасливе майбутнє. Українські міста, у яких запускатимуть повітряних зміїв, також символічні: вони утворюють на карті форму ромба, що нагадує літальний виріб.

u mezhah proyektu land sky home dreams ukrayinski diti zapustjat u nebo velikoyi britaniyi povitrjani zmiyi 717643c - У межах проєкту «Land & Sky, Home & Dreams» українські діти запустять у небо Великої Британії повітряні змії

Щоб згуртувати якомога більше українських дітей навколо ідеї «Land & Sky, Home & Dreams» і дати їм відчуття єднання з усіма учасниками, у межах проєкту проходить всеукраїнський онлайн-флешмоб. Протягом двох тижнів школярі з різних куточків України публікують у соцмережах відео, у яких діляться заповітними мріями та показують, як власноруч розмальовують повітряних зміїв. 

Підписатись

Для розпису літунів можна використовувати дизайни-символи, розроблені артамбасадоркою проєкту, українською художницей Марією Сусловою: голуб як знак миру, підсніжник – символ надії, а дівчинка, що тримає рідний дім у руках, уособлює українців. Для дітей підготовлено майстер-клас у форматі відео: художниця розповідає, як розмалювати повітряного змія та легко скласти його конструкцію, аби підготувати до польоту. Усі охочі можуть долучитися до проєкту.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *