Україна увійшла до складу Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

ukrayina uvijshla do skladu komitetu vsesvitnoyi spadshhini junesko 9130ac5 - Україна увійшла до складу Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

22 листопада Україну вперше обрали до складу Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО під час 24-ї сесії Генеральної асамблеї країн-учасниць Конвенції про охорону всесвітньої культурної і природної спадщини у штаб-квартирі ЮНЕСКО у Парижі.

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

Обрання нашої держави до Комітету всесвітньої спадщини відкриває нові можливості для активної участі у реалізації Конвенції. Зокрема мовиться про ухвалення рішень щодо використання Фонду всесвітньої спадщини та включення об'єктів до Списку всесвітньої спадщини та Списку всесвітньої спадщини під загрозою.

Підписатись

Нагадаємо, у липні 2022 року Україна представила свою кандидатуру на вибори до складу Комітету Всесвітньої спадщини на період 2023-2027 років.

Ратифікована Україною у 1988 році Конвенція про охорону всесвітньої культурної і природної спадщини сприяє ефективній охороні та збереженню культурної і природної спадщини на території нашої країни. Діючи власними зусиллями та максимально використовуючи наявні ресурси, Україна впроваджує міжнародну допомогу і співробітництво в фінансовому, художньому, науковому та технічному відношеннях для активної популяризації спадщини країни.

“Це історична для України подія та важливий крок в розвитку та захисті культурної та природної спадщини України. Дякуємо країнам-учасницям Конвенції за висловлене солідарне рішення на підтримку України. Зараз важливіше, ніж будь-коли об’єднатися для захисту нашої культурної спадщини”, – заявив тимчасовий виконувач обов’язків міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

обрання нашої держави до Комітету всесвітньої спадщини відкриває нові можливості для активної участі у реалізації Конвенції. Зокрема мовиться про ухвалення рішень щодо використання Фонду всесвітньої спадщини та включення об'єктів до Списку всесвітньої спадщини та Списку всесвітньої спадщини під загрозою.
https://24tv.ua/ukrayina-uviyshla-do-komitetu-vsesvitnoyi-spadshhini-yunesko_n2437822

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *