Україна компенсує ВНЗ заборгованості студентів із зон проведення бойових дій

ukrayina kompensuye vnz zaborgovanosti studentiv iz zon provedennja bojovih dij a713d94 - Україна компенсує ВНЗ заборгованості студентів із зон проведення бойових дій

Держава компенсує вищим навчальним закладам заборгованості студентів із зон проведення бойових дій. Про це повідомляє Судово-юридична газета із посиланням на пресслужбу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Так, Кабмін визначив механізм надання закладам вищої освіти, підпорядкованим Міністерству освіти і науки України, фінансів на покриття витрат за підготовку студентів, що навчаються коштом фізичних осіб. 

Підписатись

Таке рішення Уряду забезпечує погашення заборгованостей студентів, які через війну втратили спроможність оплачувати навчання, шляхом надання компенсації закладам вищої освіти. 

Вищим навчальним закладам держава компенсує борги студентів, що проживають у районах проведення воєнних (бойових) дій, а також тих, які перебували у тимчасовій окупації.

Компенсація надаватиметься закладам освіти МОН, які одночасно відповідають таким вимогам:

1) договір про надання освітніх послуг був укладений до 24 лютого 2022 року;

2) в умовах воєнного стану втратили платоспроможність в частині оплати освітніх послуг, що надаються закладом вищої освіти у другому семестрі 2021/2022 року, внаслідок чого станом на 30 червня 2022 року утворилася дебіторська заборгованість такого закладу. 

Додамо, з актуальним переліком територіальних громад, які розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), можна ознайомитися за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *