90% закладів готові до опалювального сезону

90 zakladiv gotovi do opaljuvalnogo sezonu de69c98 - 90% закладів готові до опалювального сезону

В Україні триває підготовка до осінньо-зимового періоду в умовах воєнного стану. Станом на 7 жовтня 2022 року 24 тисячі 388 закладів освіти готові до опалювального сезону – це понад 90% від усіх закладів, про що повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Очільник МОН зауважив, що у регіонах, де нині не ведуться активні бойові дії, заклади освіти найближчим часом досягнуть стовідсоткової готовності до зими.

У 8 областях школи на 100% готові до опалювального сезону, а саме в Київській,  Вінницькій, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській, Полтавській, Тернопільській та Чернівецькій.

Підписатись

В 5 областях продовжується підготовка шкіл до опалювального сезону, наразі на 90% і більше. Обстеження закладів освіти в Донецькій, Луганській та Херсонській областях не проводилося через зрозумілі причини.

Готовність до опалювального сезону дитячих садочків в усіх областях складає 92%. 100% готовність у 13 областях та місті Києві.

Міністр  зауважив, що процес облаштування укриттів у закладах освіти продовжується.

Нині проведено огляд понад 25 тис. (95%) об'єктів закладів освіти. До освітнього процесу в очній формі за показниками забезпеченості учасників освітнього процесу укриттями готові 16 419 закладів освіти, що становить понад 62,2%.

Що стосується шкіл, то показник знову збільшився. За результатами проведених комісійних обстежень закладів загальної середньої освіти, укриття є у 69,4 % шкіл.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *