У разі повітряної тривоги під час проведення іспитів тестування призупинятимуть

u razi povitrjanoyi trivogi pid chas provedennja ispitiv testuvannja prizupinjatimut 71ace7e - У разі повітряної тривоги під час проведення іспитів тестування призупинятимуть

У разі оголошення повітряної тривоги під час проведення вступних іспитів тестування буде призупинятися, а учасники переходитимуть до укриттів.

Про це повідомили в МОН напередодні початку проведення основної сесії національного мультипредметного тесту, що розпочнеться вже 18 липня.

Зазначається, що якщо повітряна тривога буде нетривалою, учасники тестування зможуть повернутися до тестування. У разі тривалої тривоги учасникам буде запропоновано пройти тест у межах додаткової сесії.

Цьогоріч тестування вступників до закладів освіти відбуватиметься у спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах, створених у населених пунктах України, а також у деяких країнах Європи.

Однією з найважливіших вимог для створення тимчасових екзаменаційних центрів була наявність укриттів цивільного захисту в будівлях, де відбуватиметься складання НМТ, або поблизу них.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *