Майже ₴87 мільйонів на зарплати та комуналку виділив вишам Кабінет Міністрів

majzhe ₴87 miljoniv na zarplati ta komunalku vidiliv visham kabinet ministriv f0228fa - Майже ₴87 мільйонів на зарплати та комуналку виділив вишам Кабінет Міністрів

Кабмін ухвалив розпорядження про виділення коштів із резервного фонду держбюджету для компенсації витрат ЗВО на підготовку фахівців, які мали заборгованість за другий семестр навчання.

"Через відсутність надходження коштів від сплати за навчання неможливо забезпечувати своєчасну виплату заробітної плати науково-педагогічним та іншим працівникам, розраховуватися за надані комунальні послуги тощо. З метою впорядкування ситуації МОН ініціювало питання компенсації витрат закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства. Так, у 2022 році 86 млн 814,4 тис. гривень будуть виділені МОН для подальшого спрямування закладам вищої освіти", – написав у Телеграмі міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Сергій Шкарлет нагадав, що під час зустрічі Президента України Володимира Зеленського зі студентами обговорювалося питання неможливості оплати за навчання здобувачів освіти, які зареєстровані на територіях бойових дій, а також тих, хто перебуває (перебували) в тимчасовій окупації чи блокуванні.

Президент України доручив врегулювати це питання, надати допомогу від держави, звільнивши понад 13 тис. студентів від сплати заборгованості.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *