У Міносвіти призупинили реформу ВНЗ: в чому причина

u minosviti prizupinili reformu vnz v chomu prichina 3749500 - У Міносвіти призупинили реформу ВНЗ: в чому причина

Міністерство освіти і науки України заявляє, що призупиняє процес модернізації мережі вищих навчальних закладів на час вступної кампанії

В МОН пояснили, що процес модернізації мережі вищих навчальних закладів призупинено на час вступної компанії. Про це відомство повідомило 20 березня на своїх сторінках в соціальній мережі.

В Україні 14 березня стартувала реєстрація на НМТ, основна сесія якого відбудеться з 14 травня по 25 червня. Після цього розпочнеться активна фаза вступної кампанії 2024. В Міністерстві освіти і науки зауважили, що у відомстві розуміють – вступники і заклади освіти вже активно готуються до вступу.

«Тож у зв’язку з цим МОН ухвалило рішення у цей період не пропонувати на розгляд КМУ зміни у мережі ЗВО, крім тих, що вже перебувають на погодженні у ЦОВВ. Йдеться про три проєкти розпорядження, що стосуються об’єднань ЗВО у Львові, Кривому Розі та Дніпрі», – зазначили в Міністерстві.

Однак після вступної кампанії процес відновлять. Впродовж наступних місяців у МОН будуть працювати над ефективними стратегіями для такої модернізації. Реєстрація на НМТ вже стартувала і триватиме до 11 квітня. Основна сесія НМТ триватиме з 14 травня по 25 червня, а додаткова — з 11 по 19 липня. А далі почнеться безпосередня подача документів до ЗВО.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *