В українських школах можуть запровадити новий предмет

v ukrayinskih shkolah mozhut zaprovaditi novij predmet b919ea4 - В українських школах можуть запровадити новий предмет

Волонтерство серед школярів може бути визнане як додатковий годинник навчання, що підтверджується досвідом різних країн, включаючи Ізраїль, де це вважається ефективним засобом виховання патріотизму.

Нині така ініціатива сприймається як стимул, аналогічний додатковим позаурочним заняттям, але в майбутньому волонтерство може стати інтегральною частиною освітніх програм.

Ольга Будник, радник-уповноважена Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, наголошує на значущості цієї ініціативи, зазначаючи, що кожна дитина може бути корисною у допомозі ветеранам та іншим нужденним, при цьому усвідомлено присвячуючи свій час справі.

Підписатись

За словами Будник, волонтерство сприяє формуванню свідомого, активного та миролюбного патріотизму, при цьому закликаючи до захисту батьківщини.

Крім цього, вона додає, що головною метою є включення волонтерства, що практикується школярами, до системи окремих годин навчання, починаючи з рівня додаткових позаурочних занять, але згодом із можливістю інтеграції до освітніх програм.

Стало відомо, що у додатку "Дія" розпочалося тестування бета-версії можливості зберігання освітніх документів, що дозволить українцям зберігати свої навчальні здобутки прямо на своєму мобільному пристрої.

Ідея цифровізації освітніх документів отримала широку підтримку, оскільки це спростить процес підтвердження кваліфікації під час працевлаштування чи вступу до навчальних закладів. Тепер громадянам не потрібно буде зберігати паперові копії дипломів та свідоцтв, достатньо мати їх в електронному форматі на своєму пристрої. Це зробить процес роботи з документами зручнішим та безпечнішим, особливо для тих, хто часто подорожує або працює за межами країни.

Ця ініціатива ставить Україну в один ряд із сучасними державами, які активно впроваджують цифрові технології у сферу освіти та адміністративних процесів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *