У КМДА спростували фейк про підготовку шкіл до надзвичайних заходів

u kmda sprostuvali fejk pro pidgotovku shkil do nadzvichajnih zahodiv e266407 - У КМДА спростували фейк про підготовку шкіл до надзвичайних заходів

Департамент освіти і науки КМДА не видавав жодних наказів про запровадження будь-яких додаткових заходів, пов’язаних з воєнним станом.  

Про це йдеться у заяві Департаменту освіти і науки КМДА, повідомляє Укрінформ.

Підписатись

“Напередодні річниці широкомасштабної російської агресії ворог чинить провокації, метою яких є посіяти паніку серед цивільного населення України і Києва. Одна з таких провокацій – розповсюдження фейкового нібито “наказу” Департаменту освіти і науки м. Києва”, – зазначається в повідомленні.

u kmda sprostuvali fejk pro pidgotovku shkil do nadzvichajnih zahodiv dd59bb6 - У КМДА спростували фейк про підготовку шкіл до надзвичайних заходів

У Департаменті офіційно заявляють – жодних наказів про передачу закладів освіти столиці під управління будь-яких інших органів, чи для роботи за іншим профілем не видавалося. Так само не запроваджувалося жодних додаткових заходів, пов’язаних з воєнним станом.

“Усі заклади освіти Києва працюють у звичайному режимі, всі співробітники знаходяться на своїх робочих місцях і виконують свої звичайні обов’язки”, – наголосили у відомстві, закликавши довіряти інформації виключно з офіційних джерел.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *