У Києві видаватимуть стипендію на літературні проєкти

u kiyevi vidavatimut stipendiju na literaturni proyekti b9c17a7 - У Києві видаватимуть стипендію на літературні проєкти

У Києві 30 жовтня відбудеться подія "Літературний понеділок: Видавнича справа/літературні проєкти/переклад", під час якої буде можливість взяти участь у розіграші стипендії на створення свого літературного продукту.

Про це пише ТиКиїв

Заявки можуть подавати люди з проєктами, які стосуються фіналізації літературного доробку. Серед усіх заявок оберуть лише 10 кандидатів, які пройдуть на етап пітчингу та матимуть змогу виграти стипендію у розмірі 39 000 грн. Дедлайн подачі заявок — до 18:00 24 жовтня. 

Організатори зазначають, що через короткі строки проєкту не зможуть підтримати створення творчого продукту з нуля, тому від учасників очікують: презентації книг чи збірок поезій, сплановані літературні вечори чи квартирники, переклади українських авторів іноземними мовами тощо.

Підписатись

Також під час "Літературного понеділка" відбудеться фахова дискусія, нетворкінг з гостями та запрошеними експертами, а наприкінці — неформальна частина з музичним сетом.

Щоб взяти участь, потрібно заповнити онлайн-форму. Учасникам нетворкінгу теж потрібно попередньо заповнити форму реєстрації.

Проєкт фінансується зі Стабілізаційного фонду освіти та культури 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та культурним центром Goethe-Institut. Організаторами заходу "Культурні понеділки" виступають ГО "Простір 500" та соціальне підприємство Urban Space 500.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *