У Харкові збудували першу у світі підземну школу: як вона виглядає

u harkovi zbuduvali pershu u sviti pidzemnu shkolu jak vona vigljadaye f27da82 - У Харкові збудували першу у світі підземну школу: як вона виглядає

У Харкові завершили будівництво першої у світі підземної школи. Вона має найвищі стандарти безпеки та розрахована на навчання 900 школярів у дві зміни.

Про це пише РБК-Україна (проект Styler) із посиланням на публікацію мера Харкова Ігоря Терехова у мережі Х (Twitter).

Як виглядає підземна школа

u harkovi zbuduvali pershu u sviti pidzemnu shkolu jak vona vigljadaye ae76156 - У Харкові збудували першу у світі підземну школу: як вона виглядає

"Будівництво першої підземної школи завершено. Наразі ми допрацьовуємо останні штрихи перед початком занять. Приміщення побудовано за найвищими стандартами безпеки, має 20 класних кімнат та розраховане на прийом 900 учнів у дві зміни", – написав Терехов.

Також він зазначив, що набір учнів на наступний навчальний рік майже завершено. Вже цього року за парти сядуть 600 дітей.

u harkovi zbuduvali pershu u sviti pidzemnu shkolu jak vona vigljadaye 59a6b38 - У Харкові збудували першу у світі підземну школу: як вона виглядає

"Висловлюємо подяку нашим міжнародним партнерам, будівельним компаніям та освітянам за втілення цього стратегічно важливого проєкту для Харкова у життя у найкоротші терміни! Ми плануємо продовжити будівництво подібних шкіл у інших районах міста, аби забезпечити усім нашим дітям рівний доступ до якісної та, що найважливіше, безпечної освіти", – додав мер.

За 2023 рік Харківська область стала другою у списку областей із найдовшою тривалістю повітряних тривог. Протягом 2024 року Росія ледь не щодня обстрілює Харків. Відповідно, гарантувати безпеку учням за таких умов реально тільки у метрошколі.

u harkovi zbuduvali pershu u sviti pidzemnu shkolu jak vona vigljadaye 8545d88 - У Харкові збудували першу у світі підземну школу: як вона виглядає

Нагадаємо, що на 5 станціях харківського метро торік облаштували 19 аудиторій, в яких навчається понад 2 тис. дітей. За даними міськради, попит на навчання у цій школі є величезним, саме тому реалізовують проект "Підземної школи".

Додамо також, що директорка департаменту освіти в Харкові Ольга Деменко в інтерв'ю Освіторії заявила, що у першій "Підземній школі" буде ресурсна кімната, конференц-зал, їдальня та 20 кабінетів.

Підписатись

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *