Фінансова освіта з дитсадка –– навчальна програма

finansova osvita z ditsadka navchalna programa 266da1a - Фінансова освіта з дитсадка –– навчальна програма

Міністерство освіти і науки України, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку спільно розробили Рамку фінансових компетентностей для дітей та молоді (від 5 до 18 років). Цей документ стане концептуальною основою для формування державної політики у сфері підвищення рівня фінансової грамотності молодого покоління.

Відповідно до документа фінансову освіту варто починати ще з дошкільного віку. Що раніше дитина почне опановувати фінансові знання та навички, то простіше їй буде у  майбутньому ухвалювати зважені та ефективні фінансові рішення, а також бути фінансово успішною. З найменшого віку діти дізнаватимуться, що таке гроші, у чому їхня цінність, як планувати витрати та заощаджувати кошти.

Підписатись

Окрему увагу надано питанням фінансової безпеки. Діти дошкільного віку мають розуміти ризики втрати грошей чи цінних речей, а також усвідомлювати небезпеку, пов'язану із шахраями та незнайомцями, що цікавляться фінансовими питаннями.

На основі документа МОН спільно з Національним банком уже розробляє спеціальну програму з фінансової грамотності для дошкільнят. Її невдовзі впровадять у дитячих садочках у всій країні.

Ознайомитись із Рамкою фінансових компетентностей можна за покликанням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *