У Центральному будинку художника відкрили проєкт до 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

u centralnomu budinku hudozhnika vidkrili proyekt do 210 yi richnici vid dnja narodzhennja tarasa shevchenka 8397c8f - У Центральному будинку художника відкрили проєкт до 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

У виставкових залах Центрального будинку художника презентували культурно-мистецький проєкт із нагоди 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики України.

«В усіх творах Тараса Шевченка, незалежно від того, кого він зображував на своїх полотнах чи рисунках, незалежно від мови, якою він писав, — усюди була одна наскрізна ідея та думка: біль за Україну, за поневолених людей. Живучи в лещатах російської імперії, він залишився українським митцем. Це відбулося не тільки тому, що любив Україну, — він любив людей і вболівав за незалежну країну, у якій вони гідні жити», — сказав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

u centralnomu budinku hudozhnika vidkrili proyekt do 210 yi richnici vid dnja narodzhennja tarasa shevchenka 660161a - У Центральному будинку художника відкрили проєкт до 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Експонати розміщені в трьох виставкових залах і являють собою картини, зокрема портрети Кобзаря, також представлені кераміка,  літературні видання про живопис. 

Підписатись

Культурно-мистецький захід проводитиметься у Центральному будинку художника Національної спілки художників України з 1 по 17 березня 2024 року. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *