Вступну кампанію до профтехів продовжено до 1 жовтня 2023 року

vstupnu kampaniju do proftehiv prodovzheno do 1 zhovtnja 2023 roku f735fd3 - Вступну кампанію до профтехів продовжено до 1 жовтня 2023 року

Зважаючи на продовження збройної агресії рф на території України, з метою збереження й примноження потенціалу національної системи закладів професійної (професійно-технічної) освіти, Міністерством освіти і науки ухвалено рішення щодо продовження термінів вступної кампанії до закладів професійної (професійно-технічної) освіти до 1 жовтня 2023 року. Відповідного листа було направлено керівникам департаментів освіти і науки обласних Київської міської військової адміністрації, керівникам навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти, закладів професійної освіти.

У МОН наголосили, що одним з першочергових завдань для галузі професійної освіти сьогодні є належна підготовка до початку нового навчального року в умовах продовження бойових дій. Пріоритетом є забезпечення максимально можливої безпеки кожної дитини, кожного здобувача і працівника системи освіти.

Відповідно до Типових правил прийому до закладів професійної (професійно-технічної) освіти України, при невиконанні державного/регіонального замовлення на прийом з окремих професій (спеціальностей) заклад професійної (професійно-технічної) освіти може проводити додатковий прийом.

Підписатись

Перш за все, нам важливо створити комфортні та безперешкодні умови для вступу всіх охочих до профтехів. Продовження термінів вступу – це виграшний час насамперед для вступників із територій проведення воєнних дій або які перебувають в тимчасовій окупації. Ну і, звісно, для тих, хто хотів здобути професійну освіту, але досі не наважувався», – зазначила директорка директорату професійної освіти МОН Ірина Шумік.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *